نصب سایبان برقی و دستی

چادر دستی مغازه قیمت پایینتری نسبت به سایبان برقی مغازه دارد چرا که هزینه موتور و ریموت به آن تحمیل نشده است. چرا که سایبان تبلیغاتی نسبت به تابلو تبلیغاتی قیمت پایینتری دارد و هزینه های نگهداری کمتری نیز دارد. ارسال سایبان به سراسر کشور با قیمت تولیدی، سیاست راهبردی ایران سایبان میباشد. زمان تحویل سایبان پس از ثبت سفارش 3-6 روز توسط ایران سایبان میباشد. نصب سایبان مغازه، پیچیده نیست و با راهنمایی هایی که از کارشناسان دریافت مینمایید میتوانید سایبان خریداری شده را نصب نمایید.

هر تبلیغاتی که مایل باشید، میتوانید روی انواع سایه بان مغازه چاپ نمایید. مجموعه ما به جز تعمیرات انواع سایبان مغازه قادر است تا پارچه سایبان را برای شما تغییر دهد. از سایبان مغازه برای امور متفاوتی استفاده میشود از جمله میتوان به : سایبان هایپرمارکت،چادر رستوران،سایه بان سفارت،سایبان شیرینی فروشی،چادر پیتزافروشی،سایه بان آبمیوه فروشی،سایبان مرغ فروشی، چادر کافی شاپ،سایبان فروشگاههای زنجیره ای،چادر رستورانهای زنجیره ای، سایبان غذاخوری روباز،سایبان تراس،سایبان ماشین،سایبان چرخ های دستی،سایه بان املاک،سایبان آرایشگاه، سایبان بوتیک،چادر کبابی، چادر داروخانه،سایبان پاویون،سایه بان فرودگاه، چادر شرکاهای عمرانی، سایبان سنتی،سایبان کلانتری،چادر برای استند،سایه بان استند،چادر تره بار،سایبان بازار،سایه بان بازار میوه، سایبان لوازم خانگی،سایبان هتل،سایه بان بستی فروشی و سایر موارد اشاره نمود.

قیمت سایبان مغازه بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین میگردد. قیمت سایه بان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی چادر مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند. سایبان مغازه یک نمونه از سایبان هایی بوده که ایران سایبان موفق شده است با بهترین و جدید ترین مواد اولیه تولید و به مشتریان تحویل بدهند.

بر این اساس، ایران سایبان، خرید سایبان مغازه را برای همه اصناف و منازل دارای تراس، توصیه مینماید. شاید شما هم تجربه کرده باشید که از بستنی فروشی خرید کرده باشید ولی بستنیهای آن به دلیل گرمای هوا آب شده باشند یا اینکه در مغازهای داخل شوید ولی به دلیل تابش شدید آفتاب و گرمای شدید ترجیح دادهاید، سریعتر از آن خارج شوید.

دیدگاهتان را بنویسید