قیمت سایه بان دستی

سایبان مغازه دارای یک پیچ به منظور ،تنظیم شیب از ۰ تا ۴۵ می باشد. ۶. شیب سایبان مغازه را میتوان حدود ۵۰ درجه تنظیم کرد. اما در شرایطی که سایبان جنبه تبلیغاتی نداشته و صرفا جنبه زیبایی داشته باشد، میتوان از پارچهای استفاده کرد که کیفیت چاپ آن به اندازه زیبایی آن مطرح نباشد. سایبان کالسکه ای: میزان سایه ای که این نوع از سایبان ارائه می دهد نسبت به نوع قبلی آن کمتر است و فقط 1.20 سانتیمتر را پوشش می دهد.

یک شرکت تولیدی معتبر در زمینه خرید می تواند به شما مشاوره دهد و همچنین از تنوع خوبی برای انواع نیازهای شما به این محصول برخوردار خواهد بود. خرید یک سایبان برقی به میزان زیادی به زیبایی و تنظیم دما در کسب و کار شما تاثیرگذار است. مغازه داران در طول روز ساعتها در محل کار خود هستند. از ویژگی های اصلی سایبان مغازه میتوان به انجام تبلیغات بر روی سایه بان اشاره کرد و با این کار میتوان به آسانی مشتری زیادی برای محصولات جنس خود پیدا نمود و هزینه تبلیغات بر روی سایبان به مراتب بسیار کم تر از تبلیغات بر روی تابلوهای تبلیغاتی میباشد.

کار کردن این اجزا با یکدیگر سبب می شود تا سایبان مغازه ای به درستی عمل کند. سایه بان مغازه یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود. سایه بان بازویی مغازه در بازار با نامهایی دیگری نیز شناخته میشوند. ۴. وقتی که سایبان مغازه، نصب کنید محصولات شما در برابر عوامل جوی محافظت میشوند در واقع با نصب و راه اندازی سایبان مغازه، ویترین مغازه و محصولات درون آن از آسیب ناشی از وضعیت آب و هوا در امان می ماند. زیرا آفتاب باعث آسیب جدی به پارچه و لباس می شود.

پارچه سایبان با توجه به خصوصیاتی چون نوع، طرح و مدل می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. سایه بان کالسکه ای علاوه بر جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و ایجاد سایه، می تواند محلی برای تبلیغات یک فروشگاه نیز باشد. از گذشته سایبان دستی مغازه را در جلوی مغازه ها و فروشگاه ها بسیار دیده ایم. سایبان مغازه اهواز با قیمت تولیدی ایران سایبان به خوزستان ارسال گردید. سایبان مغازه هرمزگان به قیمت تولیدی تهران، تولید و ارسال میشود.

دیدگاهتان را بنویسید