سایه بان مغازه

ممکن است یک سایبان برای یک منطقه آب و هوایی مناسب باشد ولی همان سایبان در یک منطقه دیگری در یک مدت کوتاه با توجه به وزش باد شدید یا باران شدید به یک محصول بیکیفیت تبدیل شود. همین امر سبب شده تا ایران سایبان، بر روی زیبا سازی این محصول کار زیادی کرده باشد.

سایبان مغازه پاسارگاد ( اولین سازنده سایبان برقی و چتری در ایران ) به یاری خداوند و متخصصین مجرب گرد هم آمده و مجموعه فروش سایبان مغازه را تشکیل داده اند با توجه به نیاز بیشتر افراد ، شرکت ها و ارگان ها به ساخت سایبان های تمام اتوماتیک با قیمت فروش سایبان مغازه مختلف و سنتی و استفاده از تکنولوژی بروز بطور جدی مورد توجه قرار گیرد. همچنین تمام تیرها و لبه های سازه دارای درپوش انتهایی به منظور زیبایی می باشند.

سازه از جنس آلومینیوم آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد. سایبان بازویی را می توان در ابعاد و اندازه های مختلف با روکش هایی با جنس های متفاوت تولید نمود. مهمترین و اساسی ترین گزینه برای ساخت یک سایبان ایده آل، انتخاب جنس خوب و با کیفیت پارچه آن می باشد. تمام مفاصل بازوها و دیگر مفاصل سایبان مغازه متین از جنس فلز می باشند، این نکته بسیار مهم است زیرا اکثر سایبان ها از مفاصل پلاستیکی استفاده می کنند که بعد از مدت کوتاهی می شکنند.

سایبان مغازه، سایبان اتوماتیک، سایبان بازویی، سایبان برقی، سایبان تبلیغاتی، سایبان خودرو، سایبان دوطرفه، سایبان تاشو، سایبان کالسکهای و سایبان چتری هم از دیگر مدلها و انواع سایبانهای امروزی هستند. پارچههای برزنتی نخی، پارچههای برزنتی PVC و پارچههای خلبانی و نانو نیز از دیگر متریالهای بهکار رفته در ساخت سایبان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید