سایه بان فروشگاه

یا ممکن است مغازه شما ویترین محصولات داشته باشد مهم نیست محصولات فروشگاهی شما خوراک است یا پوشاک مهم این است که در طولانیمدت در برابر قرار گرفتن جلوی نور آفتاب کیفیت خود را از دست میدهد. این نوع سایبان ها برای نصب به فضای کمی احتیاج دارند و در عین حال سر پناه وسیعی را جهت استفاده فراهم می کند. پارچه های برزنتی سبک وزن هستند و فشار خیلی کمی به بازوهای دستگاه سایبان وارد می آورند. باریدن برف و باران و برخورد آفتاب شدید به درب مغازه و وسایل درون آن، ممکن است مضرات زیادی به مغازه دار وارد کند.

نمی دونید از چه نوع سایبانی استفاده کنید که در مقابل بارش های شدید شهرتون مقاوم باشه ؟ سایه بان مغازه شاید یکی از ضروری ترین و اصلی ترین تجهیزات برای راه اندازی و بهره برداری از مغازه هایی باشد که مشرف به سمت آفتاب هستند. به گونه ای که متریال های به کار رفته در این پارچه از مقاومت خاصی در برابر آب، روغن و پرتو نور خورشید بهره می برند. این نوع سایبان، بهترین گزینه انتخابی برای افزایش فضا و ایجاد سایه می باشد. هدف از ایجاد مجموعه سایبان آریا تولید محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه برای مشتریان است .

سایبان بازویی مغازه با دهنه های 3 تا 6 متر قابلیت طراحی و تولید دارد. پارچه سایبانهای برقی مغازه باید از مرغوب ترین نوع باشد تا در برابر آفتاب و بارش برف و باران به طور کامل مقاوم بوده، تغییررنگ نداده و دچار پوسیدگی نشود. در کنار این موتور دو عدد ریموت جهت باز و بسته کردن سایبان برقی قرار دارند. سایبان مغازه کالسکه ای یکی از انواع سایبان ها استکه فروش بسیار بالایی دارد زیرا این نوع از سایبان دارای زیبایی منحصر به فردی است و ظاهر مغازه شما را متفاوت می سازد.

علاوه بر آن دارای قیمت بسیار مناسبی نسبت به کاربرد و ظاهر زیبایی که دارد، است. این در حالی است که کاربرد سایبان ها بسیار گسترده میباشد. سایه بان مغازه کالسکه ای ارزانترین نوع سایبان میباشد. همانند چادر بازویی و چادر کالسکه ای، سایه بان دکوراتیو نیز دارای استانداردی برای تولید میباشد. سایه بان کالسکه ای مغازه در رنگها و طرحهای متنوع تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید