سایه بان فروشگاه

در نتیجه نیاز به موتور برقی نیز از لحاظ فنی در این ابعاد مشهود نیست. ممکن است شما یک فروشگاه زیبا کوچک یا بزرگ داشته باشید و ورودی فروشگاهتان از چند در و پنجره ساختهشده باشد. بازشوندگی استاندارد چادر بازویی مغازه 2.5 متر است. سایبان بازویی را میتوان باروکشهای متنوعی نیز تولید نمود. البته با ملاحظاتی میتوان سایه بان بازویی مغازه را با بازشو 3 متر نیز طراحی و تولید نمود. تا برای خرید سایبان از معتبرترین تولید کننده سایه بان مغازه دچار کوچکترین شکی نشوید. به همین علت بهتر است بصورت دستی تولید شوند. این نوع سایبان همان سایبان جکی(سایبان بازویی) میباشد که به موتور برقی،ریسیور و ریموت مجهز شده است.

مزایای سایبان مغازه ایران سایبان یکی از مواردی است که در سال های اخیر ذهن بسیاری از مغازه داران در سراسر کشور را به خود مشغول کرده است. در مجموعه ایران سایبان(خیمه مردی)سابق فروش شروع ارتباط است . بنابراین شاید اغراق نباشد که بگوییم که سایبان مغاز،ه مشتریان شما را از بیماری نیز در امان نگه می دارد. که از جمله پر کاربرد ترین آنها می توان به سایبان برقی اشاره کرد. با استفاده از سایه بان مغازه برقی می توان سطح بیشتری را پوشش داد. سایبان چتری مغازه در مدلهای متنوع و با رنگبندیهای گوناگون، توسط کارگاه ایران سایه بان تولید میشود.

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع سایه بان مغازه، قیمت آن می باشد. سایه بان بازویی مغازه در صورت استفاده از موتور برقی با نام سایبان برقی نیز خوانده می شود. در این حالت شما یک فضای اختصاصی برای آن ها ایجاد مینمایید. قیمت سایبان مغازه خوب از بهترین متریال ها ساخته شده و تضمین کیفیت یکی از مزیت های سایبان مغازه است. میزان جلو آمدگی سایبان برقی مغازه 2.5 الی 3 متر است. سایه بان برقی مغازه نیز انواع مختلفی دارد. سایبان برقی مغازه دارای نمونه های بسیار مختلفی میباشد.

پارچه های نانو در طرح و رنگ های بسیار مختلفی تهیه و تولید می شوند. شرکت ایران سایبان، بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع چادر مغازه فعالیت میکند. طبق نظر مشتری سایبان بصورت دستی یا برقی تولید میشود. سایبان مغازه کالسکهای بدین شکل ساخته میشود که در ساخت آن اولاً برخلاف سایبان مغازه بازویی نیاز نیست قالب آمادهای وجود داشته باشد و ساخت قطعات آن نیاز به قالبریزی ندارد و بهعنوان نمونه در ساخت یک سایبان کالسکهای سه متری ۵ عدد لوله پروفیلی به قطر ۲۵ در ۹۰ لازم بوده و متعاقب آن پس از تهیه لوله مذکور لولهها به شکل کالسکه خم و نورد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید