سایه بان فروشگاه

بسیاری از شرکت هایی که در حوزه تولید و فروش سایبان برقی فعالیت می کنند دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند و در صورت نیاز با مراجعه به محل اقدام به رفع ایرادات احتمالی خواهند کرد. ایران سایبان از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی ، تولید و نصب انواع سایبان مغازه آغاز نمود و روز به روز دامنه خدمات و محصولات خود را گسترش داد.

سایبان بازویی را میتوان باروکشهای متنوعی نیز تولید نمود. ایران سایه بان تنها تولید کننده سایبان برقی مغازه با ثبت اختراع است. شما میتوانید سایبان کالسکه ای مغازه را با بهترین کیفیت ممکن را از ایران سایبان ثبت سفارش نمایید. سازه اصلی سایبان را رنگ کند و حتی به شسشوی سایبان مغازه شما بپردازد. با انجام این کار به حفظ کیفیت سایبان کمک خواهید کرد و عمر آن نیز افزایش پیدا می کند.

معمولا بعد از استفاده های مکرر و طولانی مدت موتور سایبان گرم می شود و برای حفظ سلامت سایبان سنسور وارد عمل می شود و موتور را خاموش می کند. در سایبان های برقی سنسورهای گرمایشی نصب می شود تا در صورت داغ شدن موتور آن را خاموش کند. در بسیاری از مواقع از کار افتادن موتور یکی از مشکلات سایبان برقی است که با خنک کردن موتور حل می شود. دوام و ماندگاری این وسیله به جنس و نوع مواد به کار رفته در آن بستگی دارد. سایبان با کیفیت باید از هر نظر کیفیت مطلوب را داشته باشد، بنابراین به جز پارچه، اسکلت آن نیز اهمیت زیادی دارد.

اولین نکته ای که باید در خصوص نگهداری صحیح از سایبان برقی در نظر داشته باشید این است که در هنگامی که به آن نیازی ندارید آن را جمع کنید. گاهی ممکن است شما نیاز به جابه جای سایبان داشته باشید و بخواهید سایبان برقی را از محل نصبش به مکان دیگری ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید