سایه بان فروشگاه

شاید تا به حال درباره معرفی انواع سایبان مغازه اطلاعات زیادی کسب کرده باشید، اما اینکه این نوع از سایه بان ها از چه جهت حائز اهمیت می باشند، موضوع دیگری است. سایه بان برقی مغازه نیز انواع مختلفی دارد. موتور برقی ثبت اختراع شده توسط ایران سایبان نیز میتوان به این مدل سایه بان متصل نمود. با توجه به اینکه سایبانهای تا زیر 4.5 دهنه از وزن بالایی برخوردار نمیباشند.

با توجه به این امر و اینکه ظاهر سایبان برقی زیباست. ولی برای متراژهای بالاتر نیاز به موتور برقی وجود دارد. در اکثر موارد به دلیل آنکه صاحبان مغازه از مزیتهای استفاده از سایهبان اطلاعات چندانی ندارند از خرید آن خودداری میکنند. این مشکل برای اکثر مغازهها وجود دارد و تنها راهحل آن استفاده از سایبان مغازه است. البته امکان ساخت سایبان تراس با ابعاد متفاوت نیز وجود دارد. این ابعاد در سایبان کالسکه ای مغازه بین 1.20 الی 1.50 می باشند. در نتیجه نیاز به موتور برقی نیز از لحاظ فنی در این ابعاد مشهود نیست. سایبان برقی مغازه دارای نمونه های بسیار مختلفی میباشد.

پارچه های نانو در طرح و رنگ های بسیار مختلفی تهیه و تولید می شوند. سایبان تبلیغاتی مغازه با توجه به نوع، رنگ و جنس و… سایبان فروشگاه می تواند به صورت برقی نیز تولید شود. سایه بان بازویی مغازه در صورت استفاده از موتور برقی با نام سایبان برقی نیز خوانده می شود. این نوع سایبان همان سایبان جکی(سایبان بازویی) میباشد که به موتور برقی،ریسیور و ریموت مجهز شده است. در هنگام سرچ و خرید به آرم ،لوگو، سایتها و آدرس ایران سایبان توجه لازم را داشته باشند. ۴.هنگام خرید سایبان باید به نحوه راحتی باز و بسته شدن سایبان موردنظر دقت شود.

یکی از مضرات ورود آفتاب به داخل مغازه ها، فاسد شدن مواد غذایی می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی این امکان برای تولید کنندگان سایبان به وجود آمده که با استفاده از متریال های به روز دنیا بتوانند مقاومت سایبان را در مقابل هر گونه شرایط جوی بالا ببرند یکی از مهم ترین نکات قابل توجه در سایبان مغازه این است که یک آفتابگیر مغازه غیر از وظیفه جلوگیری ورود نور خورشید به داخل وظیفه خنک نگه داشتن فضای زیر خود را نیز به عهده دارد که در سایبان های امروزی این مسئله به دقت رعایت شده است .

دیدگاهتان را بنویسید