سایه بان فروشگاه

همچنین می توانید جهت تبلیغات خود نیز از آن ها استفاده کنید. سایه بان کالسکه ای بطور معمول تا سطح 1.20سانتیمتر را تحت پوشش سایه خود قرار می دهد.البته سایبانهای کالسکه ای تولیدی ایران سایبان تا 1.70 سانتیمتر نیز امکان جلو آمدن را دارند. آن ها با بررسی شرایط و نوع کاربری و میزان بودجه در نظر گرفته شده از سوی مشتریان بهترین گزینه را برای خرید به مشتریان پیشنهاد می دهند.این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که برای خرید سایبان ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و با تحقیق و مشاوره با افراد مختلف بهترین و با کیفیت ترین محصولات سایبان را خریداری نمایید.ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهیم کرد.

پارچه های برزنتی سبک وزن هستند و فشار خیلی کمی به بازوهای دستگاه سایبان وارد می آورند. در واقع سایبان مغازه برقی، یک نوع پوشش متحرک است که می توان آن را به کمک جریان برق در وضعیت های دلخواهی قرار داد. سایبان مغازه کالسکه ای که به شکل یک ربع دایره است، در ایجاد سایه و خنک سازی مغازه تاثیر بیشتری نسبت به دیگر نوع های سایبان دارد. یکی از تاثیرگذارترین موارد بر روی قیمت سایبان مغازه، مدل و نوع آن می باشد.

برخی از آن ها مانند سبزیجات، میوه ها در قفسه های جلوی مغازه قرار داده می شود. اجناس مغازه در معرض تابش نور، داغ شدن و فاسد شدن قرار دارد. پسازآن بهوسیله ۵ عدد پایه پلاستیکی در هر طرف از سایبان به یکدیگر متصل شده و برای اینکه سایبان قابلیت متحرک شدن را داشته باشد یکگیر به کس هیدرولیک به سایبان متصل شده و متعاقباً نسبت به رنگآمیزی میلهها غالباً به شکل نقرهای اقدام شده و پسازآن تخته چوبی از طریق میخ پرچ به سازه متصل و پس از اتصال آن جنس دلخواه مشتری از طریق منگنه به تختهها متصل میگردد که از این لحظه به بعد کار ساخت سایبان کالسکهای به اتمام میرسد.

سایبان در وهله اول از ویترین مغازه شما در برابر گردوغبار و باد و باران محافظت میکند و علاوه بر این مورد امکانی ایجاد میکند تا مشتریان برای خروج از مغازه بتوانند آماده بشود مثلاً از زیر سایه سایبان استفاده کنند و منتظر تاکسی یا ماشین بماند یا در هوای بارانی در زیر سایبان فرصت باز کردن چتر خود را داشته باشند. به گونه ای که متریال های به کار رفته در این پارچه از مقاومت خاصی در برابر آب، روغن و پرتو نور خورشید بهره می برند. پارچه سایبانهای برقی مغازه باید از مرغوب ترین نوع باشد تا در برابر آفتاب و بارش برف و باران به طور کامل مقاوم بوده، تغییررنگ نداده و دچار پوسیدگی نشود.

دیدگاهتان را بنویسید