سایه بان فروشگاه

بطوریکه در هر مکانی می توان از آنها بهره برد. ⚠️ قیمت های لیست قیمت بر اساس سایبان دستی می باشد و در صورت نیاز به سایبان برقی موتور دار 2/200/000 تومان اضافه می شود. تولیدی ایران سایه بان انواع سایه بان مغازه را ظرف 3 روز تولید و پس از بسنه بندی اصولی به سرتاسر کشور،ارسال مینماید.باعث افتخار است، اعلام نماییم شرکت ایران سایبان علاوه بر کشورهای همجوار حتی ارسال سایبان به اروپا نیز داشته است که همین امر نشان از کیفیت بالای محصولات ایران سایبان در کنار قیمت مناسب آن میباشد.

امروزه اقبال به چادر مغازه برقی بیشتر از سایه بان کالسکه ای می باشد. در چه شهری زندگی می کنید آیا با بارش های شدید باران روبرو هستید یا با طوفان و بادهای شدید ؟ یا ممکن است مغازه شما ویترین محصولات داشته باشد مهم نیست محصولات فروشگاهی شما خوراک است یا پوشاک مهم این است که در طولانیمدت در برابر قرار گرفتن جلوی نور آفتاب کیفیت خود را از دست میدهد.

پر واضح است که سهلنگاری در این خصوص میتواند ضررهای هنگفتی به صاحبان مغازه وارد کند. فروشنده های زیادی در این زمینه وجود دارند. ایران سایبان ساخت چادر مغازه از این نوع را برای عزیزانی که میخواهند هزینه زیادی متحمل نشوند، توصیه مینماید. ولی خرید سایه بان از یک فروشنده معتبر و با سابقه اهمیت زیادی دارد.ایران سایبان اولین و بزرگترین تولید کننده سایه بان مغازه با بیش از نیم قرن تجربه با مدیریت دکتر مردی در این زمینه همراه شماست. خرید سایبان مغازه یکی از دغدغه های صاحبان فروشگاهها میباشد. سطح پوشش(جلو آمدگی)استاندارد سایبان بازویی هایکلاس 2.50 سانتیمتر میباشد.

قیمت سایبان مغازه با توجه به برقی بودن آن و بر اساس عرض و طول بازوهای سایبان برقی محاسبه می گردد. از سایبان مغازه برای امور متفاوتی استفاده میشود از جمله میتوان به : سایبان هایپرمارکت،چادر رستوران،سایه بان سفارت،سایبان شیرینی فروشی،چادر پیتزافروشی،سایه بان آبمیوه فروشی،سایبان مرغ فروشی، چادر کافی شاپ،سایبان فروشگاههای زنجیره ای،چادر رستورانهای زنجیره ای، سایبان غذاخوری روباز،سایبان تراس،سایبان ماشین،سایبان چرخ های دستی،سایه بان املاک،سایبان آرایشگاه، سایبان بوتیک،چادر کبابی، چادر داروخانه،سایبان پاویون،سایه بان فرودگاه، چادر شرکاهای عمرانی، سایبان سنتی،سایبان کلانتری،چادر برای استند،سایه بان استند،چادر تره بار،سایبان بازار،سایه بان بازار میوه، سایبان لوازم خانگی،سایبان هتل،سایه بان بستی فروشی و سایر موارد اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید