سایه بان فروشگاه

با انجام این کار به حفظ کیفیت سایبان کمک خواهید کرد و عمر آن نیز افزایش پیدا می کند. اما در صورتی که مشکلات سایبان برقی حل نشد می توانید از تکنسین ها و متخصصین کمک بگیرید. بهتر است بدانید که سایبان های پارچه ای به بهترین شکل با نیازهای فردی هماهنگ شده اند. بدین ترتیب نیاز است همه افراد با انواع سایه بان و کاربرد آنها آشنایی پیدا کنند. از متریال مختلفی در ساخت لایه پوششی سایه بان برقی استفاده می شود. اگر سایبان شما از لایه پوششی پارچه پلی استر ساخته شده است ابتدا آلودگی ها را از سطح آن جدا کنید سپس با استفاده از یک شوینده ملایم مانند مایع لباسشویی و برس نرم اقدام به تمیز کردن آن کنید.

همیشه لازم نیست سایبان مغازه شما آسیب جدی ببیند تا نیاز به تعمیر سایبان مغازه پیدا کنید. البته اگر بخواهید می توان شیب آنرا زیاد کرد و جلوی سایبان به سمت پایین بیاید. اگر با مشکلات سایبان مغازه یا هر وسیله برقی دیگر روبرو شدید و توانایی برطرف کردن آن را نداشتید به عنوان با آن درگیر نشوید زیرا سبب آسیب های جدی تری می شود و هزینه های بیشتری نیز بر گردن شما خواهد انداخت. پارچههای برزنتی نخی، پارچههای برزنتی PVC و پارچههای خلبانی و نانو نیز از دیگر متریالهای بهکار رفته در ساخت سایبان هستند. یکی دیگر از کاربرد های مهم انواع سایبان های برقی، استفاده آن برای جلو درب مغازه می باشد.

معمولا بعد از استفاده های مکرر و طولانی مدت موتور سایبان گرم می شود و برای حفظ سلامت سایبان سنسور وارد عمل می شود و موتور را خاموش می کند. در بسیاری از مواقع از کار افتادن موتور یکی از مشکلات سایبان برقی است که با خنک کردن موتور حل می شود. فقط کافی است تا 15 دقیقه از سایبان استفاده نکنید و به موتور اجازه خنک شدن دهید. در سایبان های برقی سنسورهای گرمایشی نصب می شود تا در صورت داغ شدن موتور آن را خاموش کند. لازم به ذکر است که شرکت سایبان دیدگاهان غرب از یک سیستم خارجی جهت طراحی پارچه سایبان مغازه استفاده می کند.

راهکاری که برای رفع این مشکل وجود دارد این است که باید بازوهای سایبان را در خلاف جهت بکشید تا پارچه درست شود. سایبان مغازه با توجه به برخی پارامترها مثل فضای جلوی مغازه شما یا بودجه در نظر گرفته شما برای سایبان و … همکاران ما در بخش تعمیرات این وظیفه را به عهده گرفته و هر طور که شما بخواهید سایبان را بازسازی و در محل جدیدی نصب می کنند. گاهی ممکن است شما نیاز به جابه جای سایبان داشته باشید و بخواهید سایبان برقی را از محل نصبش به مکان دیگری ببرید. سایبان های برقی که از پارچه استفاده می کنند ممکن است بعد از باز و بسته کردن آن متوجه تغییر حالت و گود شدن پارچه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید