سایه بان فروشگاه

شما نگران محل زندگی خود به خاطر دور بودن از شرکت سایبان سازی ایرانیان نباشید، شما میتوانید تنها با یک تماس با همکاران ما سفارشهای سایبان مغازه خود را ثبت کنید و بعد از ثبت و آماده شدن سفارشهای شما عزیز بستهبندی لازم برای حمل سایبان مغازه شما صورت گرفته و سایبان مغازه شما برای ارسال به شهرستان به باربری فرستاده میشود.

شایان ذکر تمامی سایبان های موجود در صفحه محصولات استار شید قابلیت برقی شدن را دارند . ⚠️ قیمت های لیست قیمت بر اساس سایبان دستی می باشد و در صورت نیاز به سایبان برقی موتور دار 2/200/000 تومان اضافه می شود. در بسیاری از مواقع از کار افتادن موتور یکی از مشکلات سایبان برقی است که با خنک کردن موتور حل می شود. در اغلب مواقع مشکل حل خواهد شد. ایران سایه بان پر سابقه ترین تولید کننده انواع سایبان مغازه در ایران میباشد. با راهنمایی هایی که از کارشناسان ایران سایه بان دریافت مینمایید، میتوانید سایبان خریداری شده را نصب نمایید.

جهت سفارش چادر مغازه، ابتدا بایستی، نوع سایه بان مغازه مورد نیاز خود را از قسمت محصولات انتخاب نمایید. سایبان مغازه بازویی یا سایبان فنری امروزه متقاضیان زیادی از مشتریان را به خود اختصاص داده است. نصب سایبان به طور معمول برای تأمین سرپناهی از باران یا نور خورشید و آفتاب نصب و استفاده میشوند، اما ممکن است کارکرد تزئینی نیز برای دکوراسیون محیط داشته باشند و یا اساسا بخشی از ساختمان تلقی شوند. شما با توجه به اندازه مورد نیاز خود طول کار را اعلام نمایید و برای شما تولید می شود. سایبان مغازه کالسکه ای یکی از انواع سایبان ها استکه فروش بسیار بالایی دارد زیرا این نوع از سایبان دارای زیبایی منحصر به فردی است و ظاهر مغازه شما را متفاوت می سازد.

بهتر است از سایبان ها استفاده ای به جز آن نکنید. سایبان با کیفیت باید از هر نظر کیفیت مطلوب را داشته باشد، بنابراین به جز پارچه، اسکلت آن نیز اهمیت زیادی دارد. مجموعه ما به جز تعمیرات انواع سایبان مغازه قادر است تا پارچه سایبان را برای شما تغییر دهد. سایبانها به طور معمول پارچهای، شیشهای یا فلزی هستند اما پلیاستر رایجترین ماده در ساخت سایبانهای فوری است زیرا از دوام و مقاوم بالایی در برابر آب و نور آفتاب برخوردار است که البته بیشتر برای برای کراپ و سایر سازههای نیمه ماندگار استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید