سایه بان فروشگاه

گروه فنی ایران سایبان ،سایه بان مغازه را با ابعاد مختلفی تولید می کنند، این امر باعث شده تا افرادی که قصد استفاده از انواع سایه بان را دارند، رضایتمندی بسیار بیشتری داشته باشند. و اگر همچنان برای انتخاب سایبان موردنظر سردرگم هستید، قصد خرید سایبان برای مغازههای خود رادارید و میخواهید بهترین سایبان باکیفیت و قیمت عالی را بخرید، لازم نیست خودتان را اذیت کنید شرکت سایبان سازی ایرانیان بهعنوان بهترین شرکت سایبان سازی در ایران که درزمینهٔ سایبانهای مختلف مغازه تخصص دارد، به شما این امکان را میدهد که گوشی تلفن خود را بردارید و برای مشاوره رایگان و انتخاب راحتتر با مجموعه ما تماس بگیرید، تا همکاران ما بهترین راهنماییها را درزمینهٔ سایبان مغازه به شما اراده بدهند.

ایران سایه بان تنهاتولیدکننده سایبان برقی است که با مدیریت دکترمردی موفق به ثبت اختراع درصنعت سایبان شده است. شایان ذکر است شرکت ایران سایه بان با بهره گیری از جوانان تحصیل کرده و تجربه سه نسل گذشته خود در زمینه تولید انواع سایبان مغازه، موفق شد با مهندسی معکوس سایبان های بازویی و برقی کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و کره را انجام می دهد و با الهام گرفتن از نقاط قوت هرکدام و پوشش نقاط ضعف هریک از آنها موفق به تولید سایبان بازویی (برقی) بومی کشورعزیزمان شود و با افتخار اعلام می نماید این سایبان کاملا قابل رقابت با مدل های اروپایی می باشد.

ایران سایه بان تنها تولید کننده سایبان برقی مغازه با ثبت اختراع است. گرچه چادر کالسکه ای با متراژهای بزرگتر نیز قابل تولید میباشد. قیمت سایه بان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی چادر مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند.

چگونه سایه بان مغازه مناسب انتخاب نماییم؟ سایه بان مغازه برای میوه فروشی ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و یا حتی بقالی های کوچک یک محله، به عنوان یک محافظ از نور مستقیم خورشید کاربرد دارد. شرکت سایبان ایران ، مدلهای سایه بان بازویی زیر را طراحی و تولید مینماید. شرکت ایران سایبان دارای رزومه ای بسیار قوی در حوزه تولید چادر تبلیغاتی میباشد. رزومه پربار ایران سایه بان بر این ادعا گواهی می دهد. این نوع سایبان، بهترین گزینه انتخابی برای افزایش فضا و ایجاد سایه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید