سایه بان فروشگاه

سایه بان مغازه بعنوان سمبل یک فروشگاه به تبلیغات محیطی آن فروشگاه کمک مینماید. از سایه بان دکوری، بیشتر بعنوان سمبلی از محل کسب و کار استفاده میشود و اکثرا رستورانها و کافه ها، برای تمایز کسب و کار خود، از انواع سایه بان دکوری برای محیط داخلی و محیط خارجی کسب وکار خود استفاده مینمایند. چاپ تبلیغات روی سایه بان مغازه، یکی از مزیتهای مهم و کاربردی چادر فروشگاه میباشد. برای سایبان کالسکه ای از روکش های متنوعی میتوان استفاده نمود و بر اساس متریال مورد استفاده در آن دو نوع سایه بان کالسکه ای کلاسیک و سایه بان کالسکه ای مدرن تولید می گردد.

همانند چادر بازویی و چادر کالسکه ای، سایه بان پوششی نیز دارای استانداردی برای تولید میباشد. سایبان کالسکه ای تقریبا به صورت ربع دایره می باشد. چادر مغازه می تواند به طور کامل از ورود نور آفتاب به داخل مغازه جلوگیری کند. بنابراین اگر نام مغازه و لوگوی اختصاصیتان را بر روی سایبان درج کرده باشید، به طور حتم در بلند مدت کار برندینگ را به نحو احسنت انجام دادهاید. قیمت گذاری سایبان مغازه بر اساس عرض و طول بازو ها انجام می گیرد بدلیل اینکه در تعیین متریال سایبان مغازه نقش عمده ای دارد.

هرکدام از این موارد بر قیمت سایبان مغازه تاثیر می گذارند. در زمان انتخاب سایبان تمامی این سوالات توسط گروه مشاوران استارشید از شما سوال می شود . قیمت سایبان مغازه با توجه به امکانات متفاوتی که در آن بکار می رود دامنه ی گسترده ای دارد. ⚠️ قیمت ها بر اساس استراکچر درجه 1 و پارچه نانو – pvc وزن 400 گرم می باشد. بهتر است بدانید که سایبان های پارچه ای به بهترین شکل با نیازهای فردی هماهنگ شده اند.

شایان ذکر است تمام سازه، یراق آلات و پارچه ها اعم از سایبان دستی و برقی که برای ساخت سایبان از آن استفاده میشود جزء با کیفیت ترین مواد اولیه به شمار میروند. حتما مشاهده نموده اید که سوپر مارکت ها،فروشگاهها، مرغ و ماهی فروشیها، برخی از محصولات خود را مقابل مغازه میچینند و یا حتی برخی از کافه ها و رستورانها، میز و صندلی در مقابل ویترین قرار میدهند. که هم نیاز به برق نداشته باشند و هم قیمت تمام شده کمتری داشنه باشند با اینحال این موضوع بستگی به سلیقه مشتری دارد و طبق نظر مشتری سایبان بصورت دستی یا برقی تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید