سایبان مغازه و فروشگاهی 🎪با10درصد تخفیف به مناسبت سال نو✔️

این مشکل برای اکثر مغازهها وجود دارد و تنها راهحل آن استفاده از سایبان مغازه است. تمام مفاصل بازوها و دیگر مفاصل سایبان مغازه متین از جنس فلز می باشند، این نکته بسیار مهم است زیرا اکثر سایبان ها از مفاصل پلاستیکی استفاده می کنند که بعد از مدت کوتاهی می شکنند. امروزه سایبانها ممکن است مستقل از سایر سازههای معماری باشند، یا حتی خارج از بدنه و اسکلت اصلی ساختمان از سقف پارکینگ منزل گرفته تا بهعنوان سایبان تراس و حیاط تعبیه شوند، مثلا جلوی پناهگاه در ورودی. کارکرد این وسیله اینگونه است که سایبان، هوای درون پاکت خود را به دام میاندازد و ناحیهای از فشار زیاد ایجاد میکند که حرکت را در جهت خلاف جریان هوا ورودی وارد میکند و امکان نشستن در فضای باز در تابستان را هم به شما میدهد.

چادر مغازه را معمولا متخصصان ما در ایران سایبان از دو جهت مورد توجه قرار می دهند. جنس چادر مغازه عموما از پلی استر، پنبه و پی وی سی میباشد.اگر قصد دارید برای مغازه خود علاوه بر یک سایبان، وسیله ای تبلیغاتی و زیبا نیز بسازید. ساخت و نصب سایبان مغازه با توجه به نوع آن متفاوت است ، هر یک دارای شکل و قالب متفاوتی برای ساخت میباشند، که در ادامه نحوه ساخت و نصب هر یک از انواع سایبان مغازه بیان میگردد. پارچه سایبان بر اساس نوع ، طرح و مدل میتواند قیمت متفاوتی داشته باشد.

هرکدام از این موارد بر قیمت سایبان مغازه تاثیر می گذارند. سایبان مغازه دارای یک پیچ به منظور ،تنظیم شیب از ۰ تا ۴۵ می باشد. سازه از جنس آلومینیوم آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد. این موضوع باعث شده تا چادر مغازه برای همه مغازه داران از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد. خرید سایه بان مغازه با کیفیت، میتواند هزینه های آتی نگهداری چادر مغازه را کاهش دهد. تعداد زیادی از شرکتها و برندها نیز از این مزیت کاربردی، چادر مغازه بهره میگیرند. و در سال های اخیر تولید و نصب سایه بان مغازه از سایر محصولات مشابه رواج بیشتری پیدا کرده است.

درواقع نصب سایه بان کولر ابی هم برای خود دستگاه که بیرون از خانه است و هم برای هوای داخل خانه کاربرد دارد و باید جدی گرفته شود. سایه بان کولر آبی این دستگاه را که معمولا بالای پشتبامها نصب شدهاند، از تابش مستقیم نور خورشید در تابستانها محافظت میکند تا هم به موتور کولر فشار نیاید و مدت زمان بیشتری در سلامت و با قدرت برای شما کار کند و هم مانع هدررفت انرژی آب و برق مصرفی این دستگاه شود.

دیدگاهتان را بنویسید