سایبان مغازه محصول پرفروش سایبان متین مناسب سایبان مغازه ، فروشگاه و هایپرمارکت

در این نوع سایبان نیز شما اختیار انتخاب رنگ و پارچه و… از دیگر محاسن سایبان مغازه چتری میتوان به تنوع طرح و رنگ آن اشاره کرد. ۶. شیب سایبان مغازه را میتوان حدود ۵۰ درجه تنظیم کرد. سایبان تاشو که بعنوان سایبان خودرو از آن یاد می شود، نوعی از سایبان متحرک است. این سایبان با انواع شرایط آب و هوایی و مرطوب مناسب است به همین دلیل از محبوبیت و استقبال بالایی برخوردار است. این نوع از سایبان ها برای شهرها و استان هایی مناسب است که در آن استان برف و باران زیادی میبارد چون ساختار این سایبان ها باعث میشوند تا آب بر روی آنها تجمع نکند و بتواند به آسانی به طرف پائین سرازیر شود.

اصولاً در قدم اول سایبان فول باکس از سری خانواده سایبانهای بازویی و در قدم دوم سایبان بازویی معمولی میتواند گزینه خوبی برای سایبان مغازه باشد. چادر کالسکه ای در مقابل باد توان تحمل بیشتری نسبت به انواع دیگر سایبان دارد. امروزه انواع مختلفی از سایبان مغازه، طراحی و روانه بازار می شوند. سایبان برقی یک موتور دارد و از طریق یک ریموت، میتواند حرکت موتور را کنترل کند و با فشار یک دکمه سایبان را بالا یا پایین ببرد. وظیفه این نوع سایبان مغازه بالا و پایین بردن است. استفاده از این نوع سایبان مغازه به میزان وزش باد در منطقه رابطه مستقیمی دارد.

پیش از اینکه سایبان چتری طراحی شود ابتدا در محل موردنظر ميزان وزش باد را بررسی می کنند بعد از آن مقاومت سایبان را طبق میزان وزش باد طراحی می کنند. از آنجا که انواع مختلفی برای سایبان مغازه وجود دارد و حتی میتوانید انواع سنسور و ویژگی هایی را به آن اضافه کنید ، قیمت سایبان مغازه هم متفاوت است. در صورتیکه تمایل دارید با استفاده از سایبان چتری مناطق بیشتری را پوشش دهید باید از چند سایه بان در کنار یکدیگر استفاده کنید. دوست دارید برای مغازه خود یک سایبان تهیه کنید ؟

در این نوع سایبان یک میله وجود دارد که سبب می شود تا شما بتوانید آنرا در زمین ماسه ای یا شنی فرو ببرید و از سایه اش بهره مند شوید. در تمدن مصر باستان نخستین سایبان ها مشاهده شده است که در ۵۰ سال پیش از میلاد در اشعاری از شاعران آن هنگام دیده شده است سایبان هایی عظیم که از سایه ی آن ها در نور افتاب و گرمای شدید استفاده می شد، بر روی الوارهای بزرگ متصل می شدند که جنس اکثر این سایبانها کتان بوده است. می باشند که بسته به سلیقه شما و مکان و نوع سایبان از هر یک استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید