سایبان مغازه محصول پرفروش سایبان متین مناسب سایبان مغازه ، فروشگاه و هایپرمارکت

قیمت انواع سایبان متناسب با نوع پارچه ای که شما انتخاب می کنید و متراژ و متریال سازه آن و برقی یا دستی بودن آن متفاوت است اما هیچ تاثیری در کیفیت آن ندارد گروه فنی مهندسی استار شید با سابقه طولانی که در زمینه تولید انواع سایبان ها دارد این اطمینان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است که با خیال راحت محصولی مقرون به صرفه با کیفیت بالا خریداری کنند. خیلی اهمیت دارد فضایی که قرار است سایبان در آن قرار بگیرد،برای ویژگیهای نصب سایبان مناسب است.

این سایبان نیز در نوبه خود بهترین سایبان در بین سایبانهای همطراز خود است. پس از ساخت اسکلت نیز بااتصال روکش مورد سفارش مشتری به بدنه سایبان فرایند ساخت سایبان بازویی تکمیل و پسازآن سایبان جهت نصب در اختیار تیم فنی نصب قرار میگیرد تا تیم فنی نصب سایبان با حضور در محل نسبت به ارزیابی نحوه نصب اقدام و متناسب با پتانسیل و ظرفیت محل اقدام به نصب مینماید و از قبل برای نصب سایبان هیچ نسخه واحدی جهت نصب یکسان و یونیک وجود ندارد. بهطوریکه بهعنوان نمونه برای ساخت یک عدد سایبان مغازه بازویی و فنری ۳ متری لازم است یک پروفیل هشتضلعی سه متری، یک عدد لوله جلو از جنس آلومینیوم سه متری و دو عدد بازو از جنس آلومینیوم و یک عدد گیربکس و یک عدد یاتاقان داشته باشیم که تیم فنی مجموعه ما بااتصال این قطعات اقدام به ساخت اسکلت سایبان مینماید.

سایه بان مغازه یکی از مدرن ترین نمونه از سایبان های موجود در بازار به شمار می رود. برای همه ما سایبان مغازه نامی آشناست و هر روز در حین رفتن به سر کار یا منزل و خرید از مغازه ها انواع سایبان ها را بر سر درب آنها مشاهده می کنیم .این ها نمونه سوالاتی هست که اکثر مشتریان قبل از خرید سوال می کنند در اینجا تلاش می کنیم اکثر این سوالات رو پاسخ بدیم و همچنین ابهامات قبل خرید را برطرف کنیم . به طور کلی سایبان ها به دو دسته برقی (موتور دار ) و دستی تقسیم می شوند .سایبان های برقی این امکان را برای مالک خود ایجاد می کنند که باز و بسته کردن سایبان را از طریق یک ریموت کنترل انجام دهد ولی سایبان دستی توسط خود مالک با کمک یک اهرم باز و بسته می شود .

۴.هنگام خرید سایبان باید به نحوه راحتی باز و بسته شدن سایبان موردنظر دقت شود. ۱.هنگام انتخاب سایبانی که برای مغازه خود قرارِ استفاده کنیم ، باید متراژ و مساحت و جلوی درب مغازه را در نظر داشته باشیم. قیمت چادر مغازه بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین میگردد. قیمت سایبان مغازه با توجه به امکانات متفاوتی که در آن بکار می رود دامنه ی گسترده ای دارد. ایران سایه بان افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر کشور در زمینه سایبان تبلیغاتی طی سالیان متمادی و بطور مستمر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید