راهنمای خرید سایبان برقی وسقف برقی

قیمت سایه بان مغازه دستی در این مدل پایینتر از قیمت سایبان برقی میباشد.سایبان بازویی مغازه دارای تنظیم شیب بوده و بین صفر تا 45 درجه شیب آن قابل تنظیم است انجام تبلیغات روی چادر مغازه از نوع بازویی امروزه مشتریان بسیار زیادی پیدا کرده است معمولا صاحبان برندها و شرکتها از این نوع سایبان به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده مینمایند. سایبان مغازه بازویی یا سایبان فنری امروزه متقاضیان زیادی از مشتریان را به خود اختصاص داده است. در برخی از مغازههای که محصولات اغذیه یا آرایشی بهداشتی فروخته میشود تابش نور خورشید ممکن است به فاسد شدنشان منجر شود.

پارچه ای که قسمت اصلی سایبان را تشکیل می دهد. توصیه می کنیم هنگامی که برای خرید هر نوع تکنولوژی هزینه ای پرداخت می کنید، خیلی به جنبه مادی آن توجه نکنید چرا که قیمت کارایی و کاربرد آن برای شما بالاتر از نرخ واقعی است. بازشوی 2 متر ، 2.5 متر ، 3 متر و 3.5 متر اندازه هایی است که با توجه به آن می توان سایبان برقی تولید نمود. که جای تحقیق داشته و نیاز است تا همه افراد با این نکات آشنایی کامل پیدا کنند. ولی سایبان های برقی و دستی امروزی این نقطه ضعف را ندارتد و تقریباً افقی رو به جلو حرکت می کنند و در نتیجه جلوی دید مغازه را اشغال نمی کنند.

اگر قدیم ها سایبان هندلی مغازه ها را دیده بودید بصورت نیم دایزه و به سمت پایین حرکت می کرد این سایبان های قدیمی به سایبان کالسکه ای معروف هستند و بخش زیادی از جلوی شیشه و کرکره مغازه را می پوشاند. البته اگر بخواهید می توان شیب آنرا زیاد کرد و جلوی سایبان به سمت پایین بیاید. سایبان برقی و یا همان سایبان ریموت کنترلی مکانیزم پیشرفته تر و البته قیمت بالاتری نسبت با سایبان های هندلی مغازه های قدیمی دارد. چرا که برخی با کم و زیاد کردن یک حرف از کلمه سایت IRANSAYEHBAN و یا IRANSAYEBAN سعی در معرفی خود با برند ما دارند.

برای آشنایی بیشتر با چادر مغازه و کاربردهای آن ما را تا پایان مطلب همراهی کنید. نصب سایبان مغازه سمنان در چند ساعت توسط نصابان حرفه ای ما صورت پذیرفت. تولید و نصب سایبان مغازه در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ظرف 3 روز کاری توسط ایران سایبان صورت پذیرفت.

دیدگاهتان را بنویسید