راهنمای خرید سایبان برقی وسقف برقی

کاربرد دیگر سایبان مغازه که بسیار هم پرمصرف می باشد. شاید شما هم تجربه کرده باشید که از بستنی فروشی خرید کرده باشید ولی بستنیهای آن به دلیل گرمای هوا آب شده باشند یا اینکه در مغازهای داخل شوید ولی به دلیل تابش شدید آفتاب و گرمای شدید ترجیح دادهاید، سریعتر از آن خارج شوید. احتمالاً برای اکثر شما عزیزان پیش آمده است که وارد مغازهای شدهاید اما به دلیل تابش مستقیم نور خورشید و گرمای بیش از اندازه، نتوانسته باشید آن گونه که مدنظرتان بود، به بررسی محصولاتتان بپردازید که در نتیجه سعی کردهاید، خیلی زود از مغازه بیرون بزنید.

سایه بان مغازه برای میوه فروشی ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و یا حتی بقالی های کوچک یک محله، به عنوان یک محافظ از نور مستقیم خورشید کاربرد دارد. این نوع سایبان با نامهای سایبان بازویی و سایبان فنری نیز شناخته میشود.سایبان جکی ایران سایبان در دهنه های بین 3 متر تا 6 متر ساخته میشود.

با قاطعیت میتوان گفت این افراد بزرگترین مشتریان کسب و کار شما هستند. اما اگر شاهد به کار افتادن موتور نبودید با شرکتی که از سایبان را از آن خریداری کرده اید تماس بگیرید تا به محل بیایند و مشکل را بررسی کنند. سایبان های برقی همان طور که از نامشان پیداست با برق کار می کنند. موتورهایی که برای ساخت سایبان های برقی از آن ها استفاده می شود معمولا از نوع موتورهای توبلار است. بهتر است از سایبان ها استفاده ای به جز آن نکنید. مجموعه ما به جز تعمیرات انواع سایبان مغازه قادر است تا پارچه سایبان را برای شما تغییر دهد.

انواع سایه بان مغازه، برحسب سیستم هدایت آنها به سایبان برقی مغازه و سایه بان دستی مغازه تقسیم میشوند. از این رو سایه بان مغازه می تواند برای یک هدف کلی مورد استفاده قرار گیرد. فقط کافی است تا 15 دقیقه از سایبان استفاده نکنید و به موتور اجازه خنک شدن دهید. همیشه لازم نیست سایبان مغازه شما آسیب جدی ببیند تا نیاز به تعمیر سایبان مغازه پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید