بازوها مهمترین بخش سایبان مغازه می باشند

و هزینه های نگهداری کمتری نیز دارد. همچنین باید توجه داشته باشید که در این نوع از سایبان مغازه امکان استفاده از گیربکس دستی،موتور برقی (معمولا با مارک بارزانته ایتالیا) نیز وجود دارد. بنابراین بر اساس نیاز و هدف، نوع و طرح سایبان باید انتخاب شود. عموما افرادی که در مکان هایی زندگی می کنند که بارش های مداوم باران وجود دارد حتما باید از سازه هایی با متریال مقاوم در مقابل رطوبت استفاده شود و اگر در شهری زندگی می کنند که باد و طوفان شدید همیشگی است عموما باید از سایبان های زنجیری که مقاوم در مقابل طوفان هستند استفاده کنند .تمامی این سایبان ها غیر از ایجاد سایه به دلیل نگه داشتن گرما در داخل خود فضای خنکی در زیر خود ایجاد می کنند .

مهمترین نکته در زمان خرید سایبان مغازه که سبب تضمین دوام آن میشود، تطابق چادر و اسکلت آن با وضعیت آب و هوایی محل زندگی شماست. سایبان مغازه دستی که از قدیمیترین انواع چادر مغازه نیز محسوب میشود، هیچ گونه موتور یا سیستم الکتریکی ندارد. یکی از مزایای اصلی سایه بان دستی، قیمت پایین و مقرون به صرفه است زیرا موتورهایی که در سایبان مغازه برقی استفاده میشود، وارداتی هستند و قیمت بالایی دارند. ۲. یکی از مهم ترین مزایای سایبان مغازه، خنک کردن فضای داخلی مغازه است.

سایه بان مغازه یکی از اصلی ترین نمونه از سایبان های مورد نیاز در جامعه به شمار می رود. نه تنها سایبان های برقی بلکه تمام ابزارهایی که با برق کار می کنند نیاز به نگهداری و مراقبت خاصی دارند. همچنین تمام تیرها و لبه های سازه دارای درپوش انتهایی به منظور زیبایی می باشند. این موضوع باعث می شود تا کیفیت و زیبایی سایه بان مغازه بسیار بیشتر شود.

سایبان خودرو معمولا با ظرافت و زیبایی خاصی تهیه و تولید می شود. سایبان موتور دار ، دارای ریموت کنترل است و هرجای مسیر بازشدن می توانید با استفاده از ریموت آنرا متوقف کنید و نیازی نیست کامل باز شود. ۴. وقتی که سایبان مغازه، نصب کنید محصولات شما در برابر عوامل جوی محافظت میشوند در واقع با نصب و راه اندازی سایبان مغازه، ویترین مغازه و محصولات درون آن از آسیب ناشی از وضعیت آب و هوا در امان می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید