ایران سایبان/سایبان برقی/سایبان مغازه/چتر

استفاده از سایبان جلوی مغازه یکی از بهترین و زیباترین روشها برای معرفی برند است، بنابراین نباید قدرت موثر این روش را برای برندسازی دستکم گرفت و میتوان با طراحی منحصر به فرد یک سایبان به زیبایی هرچه تمامتر، یک فروشگاه را به افراد حاضر در محیط بیرون، معرفی کرد.

سایبان ها در دو نوع دستی و برقی موجود هستند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی است. در گذشته ، معمولاً برای سایبان برقی که هدف از نصب آن جلوگیری از تابش آفتاب است ، از پارچه های بزرنتی استفاده می شود. به طور مثال برای مناطق پربارش باید از پارچه های ضد آب استفاده کرد.

پارچه سایبان جلوی مغازه از چه جنسی باید باشد؟ این سایبان مانع از ورود باران و امواج نور خورشید به داخل مغازه می شود. امکان ورود آب به داخل مغازه ها بر اثر بارش شدید باران وجود دارد. یکی از قابلیتهای چادر مغازه کمک به کاهش دمای داخل مغازه و خنکی آن میباشد. برای سایبان کالسکه ای از روکش های متنوعی میتوان استفاده نمود و بر اساس متریال مورد استفاده در آن دو نوع سایه بان کالسکه ای کلاسیک و سایه بان کالسکه ای مدرن تولید می گردد.

گرچه چادر کالسکه ای با متراژهای بزرگتر نیز قابل تولید میباشد. همانند چادر بازویی و چادر کالسکه ای، سایه بان پوششی نیز دارای استانداردی برای تولید میباشد. استاندارد ساخت چادر پوششی یا سایه بان دکوراتیو، بازشوندگی 1 متر میباشد. سایبان پوششی مغازه بصورت ثابت قابل تولید میباشد. تولید و نصب سایبان بازویی مغازه در شهرستان بستک استان هرمزگان توسط تیم ایران سایبان انجام شد. حتما مشاهده نموده اید که سوپر مارکت ها،فروشگاهها، مرغ و ماهی فروشیها، برخی از محصولات خود را مقابل مغازه میچینند و یا حتی برخی از کافه ها و رستورانها، میز و صندلی در مقابل ویترین قرار میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید