ایران سایبان/سایبان برقی/سایبان مغازه/چتر

سایبان مغازه ای در شکلهای ثابت و تاشو در دسترس است و سایبان های تاشو در مقایسه با سایبان های ثابت از محبوبیت بیشتری برخوردارند. دوام و ماندگاری سایبان مغازه به جنس و نوع مواد بکار رفته در آن بستگی دارد. با استفاده از این نوع سایبان مغازه نه تنها در زمستان بارش باران و برف را مهار می کنید بلکه میتوانید در تمام طول روز از نور طبیعی هم برخوردار شوید. سایبان مغازه کالسکه ای از بازوهای فنری و یک گیربکس تشکیل شده است که برای جمع شدن آن، قسمت گردانی دارد که با یک نوار قابل بسته شدن است.

حال یک سایبان باابعاد بزرگتر خریداری می کنیم که کاملاً این خودرو را پوشش دهد. ظاهر این سایه بان ها شبیه تونل است که بعضی از فروشنده ها آنرا با عنوان تونل متحرک هم معرفی می کنند. مغازه هایی که در برابر تابش نور خورشید به محافظت نیاز دارند باید جهت جلوگیری از ورود نور خورشید و فساد مواد غذایی و خنک شدن فضای داخلی مغازه از سایبان مغازه استفاده کنند. سایبان مغازه توانسته با تامین آسایش و ایجاد زیبایی به وسیله ای پرطرفدار تبدیل شود. شما می توانید کاملاً یک محصول سفارشی و منحصر به فرد داشته باشید یا یک سایبان ساده و معمولی را برای مغازه نصب کنید.

علاوهبراین می توانید برای سایبان پارچه و چادر مناسب یا چاپ تبلیغ را داشته باشید. از آن جا که سایبان مغازه انواع مختلفی دارد می توانید قابلیت هایی چون انواع سنسور و ویژگی ها را به آن اضافه کنید، به همین دلیل قیمت سایبان مغازه با توجه به نیاز شما متفاوت است. لازم به ذکر است قیمتهای اعلامی قیمت تحویل درب کارگاه میباشد.جهت دریافت مشاوره رایگان خرید سایبان با کارشناسان فروش ایران سایبان تماس حاصل فرمایید.

قیمت سایه بان مغازه به عوامل زیادی مانند برقی بودن، متریال به کار برده شده در آن، نوع پارچه، سایز و اندازه، اسکلت و کیفیت کار سازنده بستگی دارد. در نوع دستی این سایبان، دستگیره ای در جلوی آن تعبیه شده است که با این دستگیره میتوانید سایبان تاشو را باز و بسته کنید ولی در نوع برقی آن به وسیله ریموت این سایبان ها در اندازه ای دلخواه باز و بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید