از کجا سایبان مغازه بخریم؟

امروزه امکان چاپ تبلیغات روی سایه بان مغازه نیز وجود دارد. مشکل دیگر رنگ سفید این است که اگر لکه ای روی آن بیافتد به شدت دیده می شود و خیلی زشت است. از آنجا که انواع مختلفی برای سایبان مغازه وجود دارد و حتی میتوانید انواع سنسور و ویژگی هایی را به آن اضافه کنید ، قیمت سایبان مغازه هم متفاوت است.

حتما مشاهده نموده اید که سوپر مارکت ها،فروشگاهها، مرغ و ماهی فروشیها، برخی از محصولات خود را مقابل مغازه میچینند و یا حتی برخی از کافه ها و رستورانها، میز و صندلی در مقابل ویترین قرار میدهند. موتورهایی که برای ساخت سایبان های برقی از آن ها استفاده می شود معمولا از نوع موتورهای توبلار است. برای سایبان کالسکه ای از روکش های متنوعی میتوان استفاده نمود و بر اساس متریال مورد استفاده در آن دو نوع سایه بان کالسکه ای کلاسیک و سایه بان کالسکه ای مدرن تولید می گردد. برای سایبان کالسکه ای از روکش های متنوعی میتوان استفاده نمود.

در واقع سایبان مغازه در حالت پیش فرض بصورت دستی طراحی و تولید میشود. از سایه بان دکوری، بیشتر بعنوان سمبلی از محل کسب و کار استفاده میشود و اکثرا رستورانها و کافه ها، برای تمایز کسب و کار خود، از انواع سایه بان دکوری برای محیط داخلی و محیط خارجی کسب وکار خود استفاده مینمایند.

سایبان مغازه شامل انواع مختلفی میباشد برای آشنایی با سایه بان مغازه با ما همراه باشید. سایبان مغازه، محافظ بسیار عالی برای استفاده از فضای مقابل فروشگاه در برابر تابش اشعه مضر آفتاب میباشد. که هم نیاز به برق نداشته باشند و هم قیمت تمام شده کمتری داشنه باشند با اینحال این موضوع بستگی به سلیقه مشتری دارد و طبق نظر مشتری سایبان بصورت دستی یا برقی تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید