از کجا سایبان مغازه بخریم؟

بسیار مهم است که پارچه انتخابی ضد آب باشد تا در برابر بارش باران و برف مقاومت لازم را از خود نشان دهد. سایبان مغازه سازه چادری میباشد که برای محافظت از مغازه در برابر بارش برف و باران در فصول سرد سال و همینطور برای محافظت از مغازه در برابر اشعه مضر خورشید در فصول گرم سال استفاده میشود. سایبانها به طور معمول پارچهای، شیشهای یا فلزی هستند اما پلیاستر رایجترین ماده در ساخت سایبانهای فوری است زیرا از دوام و مقاوم بالایی در برابر آب و نور آفتاب برخوردار است که البته بیشتر برای برای کراپ و سایر سازههای نیمه ماندگار استفاده میشود.

برای متراژهای پایین میتوان از سایبان دستی استفاده کرد اما برای متراژهای بالاتر سایبانهای برقی پیشنهاد میشوند اما به طور کلی دستی یا برقی بودن سایبان کاملا وابسته به نیاز و سلیقه مصرف کننده است. زیرا نور آفتاب به طور پیوسته به محلی خاص می تابد. سازههای سایبان و سقف پارکینگ حیاط معمولا برای محافظت از رنگ اتومبیلها درمقابل نور آفتاب و همچنین جلوگیری از کثیف نشدن ماشین در باران استفاده میشوند.سقف پارکینگ ماشین میتواند پارچهای باشد و یک روکش باکیفیت و بادوام که ماندگاری خوبی دارد و هرگز دچار پوسیدگی، پارگی یا سوراخ نمیشود، یا مدرنتر و مثلا یک سايبان برقي پاركينگ و حياط.

سایبانهای ارزان بالطبع دارای کیفیت پایینتری هستند که در اولین نگاه به شما فقط مزیت قیمت را میدهند ولی ذر طولانیمدت میتوانند بهوسیله ای تبدیل شود که فقط پول خود را برای خرید آن به هدر دادهاید. به هیمن علت هزینه مونور،ریسیور و ریموت به قیمت سایبان دستی مغازه اضافه میشود. که هم نیاز به برق نداشته باشند و هم قیمت تمام شده کمتری داشنه باشند با اینحال این موضوع بستگی به سلیقه مشتری دارد و طبق نظر مشتری سایبان بصورت دستی یا برقی تولید میشود. و همین موضوع باعث میشود قیمت سایبان برقی مغازه بالاتر از قیمت چادر دستی باشد.

سایبان برقی مغازه همان سایه بان دستی میباشد که به موتور برقی و ریموت کنترل تجهیز شده است. نصب سایبان مغازه یکی از خدمات شرکت عمران مدرن است که توسط بهترین و مجرب ترین پیمانکاران انجام می شود. تولید و فروش انواع سایبان با کیفیت یکی از سیاستهای شرکت ایران سایبان است. معمولا در این نوع سایبان، لوگوی شرکت به همراه جملاتی که بیانگر حوزه کاری شرکت باشند روی این آن چاپ میشود. امروزه امکان چاپ تبلیغات روی سایه بان مغازه نیز وجود دارد. در شرایطی که از سایبان در راستای جنبه تبلیغاتی آن استفاده شود، بسیار مهم است که کیفیت پارچه و چاپ روی آن بسیار بالا باشد تا طرح سایبان زیبا و باکیفیت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید